НДІ мікрографії

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

9 грудня 2014 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту

9 грудня 2014 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому були розглянуті питання:

  1. «Про ухвалення результатів проведення атестації наукових працівників та працівників керівного складу НДІ мікрографії за 2014 рік».
  2. «Про результати дослідження процесів ведення Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів та паспортизації потенційно небезпечних об’єктів в умовах адаптації до Інтернет-технологій, розроблення нових структурних елементів його інформаційного наповнення».
  3. «Про результат роботи з дослідження питання створення сховища електронних копій документів страхового фонду документації у Державному реєстрі документів страхового фонду документації».
  4. «Про хід робіт з дослідження матеріалів міжнародних стандартів ІSО для адаптації нормативної бази державної системи страхового фонду документації до вимог європейської системи технічного регулювання та розроблення рекомендацій щодо гармонізації науково-технічної продукції сфери страхового фонду документації з міжнародною».
  5. «Про хід робіт з дослідження процесів створення та формування страхового фонду документації на об’єкти окремих напрямів діяльності в вугільній промисловості та чорній металургії для визначення науково обґрунтованих критеріїв віднесення цих об’єктів до таких, документація на які підлягає закладанню до страхового фонду документації».