НДІ мікрографії

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

14 грудня 2012 року виповнюється 20 років Технічному комітету стандартизації України "Страховий фонд документації"

14 грудня 2012 року виповнюється 20 років Технічному комітету стандартизації України "Страховий фонд документації" (ТК 40), який було створено спільним наказом Держстандарту України та Державного науково-виробничого центру страхового фонду документації України від 14.12.1992 № 46/137, з метою організації та виконання робіт щодо нормативного забезпечення та виконання робіт із національної, міждержавної та міжнародної стандартизації у галузі страхового фонду документації, мікрографії, репрографії, фотографії, а також у галузі "Безпека у надзвичайних ситуаціях". 

Завдяки активній роботі ТК 40 у системі страхового фонду документації на цей час розроблено: 36 національних стандартів України (ДСТУ); 34 національних стандарти, гармонізованих з міжнародними (ДСТУ ISO); 16 стандартів організацій України (СОУ).

За дорученням МНС України з серпня 2000 року ТК 40 здійснює організаційно-методичне керівництво роботами зі стандартизації у сфері безпеки у надзвичайних ситуаціях, безпосередньо розроблено 3 національних стандарти та проведено експертизу близько 60 нормативних документів у цій сфері.

ТК 40 є членом у чотирьох міжнародних технічних комітетах стандартизації ISO/TC 46 “Інформація і документація”, ISO/TC 171 "Управління документообігом", ISO/TC 223 "Цивільний захист" та ISO/TC 42 "Фотографія".

За 20 років співпраці з міжнародними комітетами ТК 40 провів та надав експертні висновки понад 560 проектів міжнародних стандартів. 

НДІ мікрографії, ТК 40 щиро вітає всіх, хто брав участь у виконанні робіт зі стандартизації, з нагоди 20-річчя ТК 40 та висловлює подяку за співпрацю, бажає всім творчих успіхів та сподівається на подальше плідне та ефективне співробітництво, участь та допомогу у вирішенні стратегічних питань щодо національної стандартизації та страхового фонду документації, які сприятимуть розвитку нашої держави.