• 5 квітня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результат роботи з дослідження інформаційного наповнення Державного реєстру документів страхового фонду документації України та розроблення нового класифікатора документів страхового фонду документації України.
  2. Про хід роботи з розроблення методу та технології створення зображень у цифровому вигляді, що містять інформацію про культурні цінності, для формування, ведення і використання страхового фонду документації України.
 • 27 березня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання: "Про розгляд оригінал-макета номеру журналу «СФД (Страховий фонд документації)» № 1 (24) 2018"

 • У березні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 28-29 березня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». У форумі взяли участь майже 500 молодих науковців з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Польщі, Казахстану, Латвії, Німеччини та вищих навчальних закладів багатьох регіонів України.

 • 22 березня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі круглого столу на тему «Паспортизація об’єктів критичної інфраструктури: формування системи аналізу інформації», який був організований спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень, Державною архівною службою України та Науково-дослідним, проектно-конструкторським та технологічним інститутом мікрографії.

 • У лютому 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 27 лютого 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання: "Про розгляд пропозицій для формування проекту Тематичного плану прикладних досліджень та дослідно-конструкторських (технологічних) робіт НДІ мікрографії на 2019 рік".

 • 22 лютого 2018 року відбулося святкування чвертьвікового шляху діяльності НДІ мікрографії.

  Шановні колеги, колектив НДІ мікрографії щиро вдячний усім за теплі вітання, які надійшли на нашу адресу. Сподіваємося на подальше плідне співробітництво.

 • 21 лютого 2018 року в НДІ мікрографії відбулася урочиста зустріч ветеранів з нагоди 25-річного ювілею створення наукової установи.

  Ветерани мали чудову нагоду поспілкуватися у колі колег, відчути підтримку і повагу, пригадати робочу атмосферу дружнього колектива.

 • 9 лютого 2018 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Державного архіву Харківської області, в якому взяв участь науковий співробітник НДІ мікрографії Бабенко В. В.

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018