• 6 вересня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про розгляд оригінал-макета номеру журналу «СФД (Страховий фонд документації)» № 2 (25) 2018.
  2. Про вибори заступника голови Науково-технічної ради НДІ мікрографії.
 • У липні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 46 «Інформація та документація» та в галузі стандартизації провів онлайн-голосування одного проекту міжнародного стандарту на зазначеній стадії розроблення:

 • 14 серпня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому було прийнято рішення про схвалення проекту Положення про Науково-методичний центр страхового фонду документації.

 • На сторінці «Методичні матеріали» розміщено Пропозиції щодо знімання культурних цінностей у місцях їх зберігання та використання відповідного фотографічного устатковання й оптичних пристроїв під час знімання. Запрошуємо до обговорення пропозицій та очікуємо на відгуки всіх не байдужих до збереження культурних цінностей. Відгуки надсилати на адресу НДІ мікрографії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 • 17 липня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради НДІ мікрографії, на якому розглянуто такі питання:

  1. Про хід роботи з розроблення методу та технології створення зображень у цифровому вигляді, що містять інформацію про культурні цінності, для формування, ведення і використання страхового фонду документації України.
  2. Про результат роботи з дослідження процесів науково-організаційної діяльності у сфері страхового фонду документації на відповідність змінам чинного законодавства.
 • 12 липня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради НДІ мікрографії, на якому розглянуто такі питання:

  1. Про розгляд Положення про Науково-методичний центр страхового фонду документації.
  2. Про результат роботи з дослідження методів і правил створення оригіналів документів для встановлення правил готування документації на промислову продукцію для формування страхового фонду документації.
 • У червні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація», ISO/TC 292 «Безпека» та в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • з 21 по 23 червня 2018 року у м. Харкові було проведено Міжнародний круглий стіл «Проблеми інформатизації: процеси цифровізації (теорія і практика)» на виконання пріоритету № 1 Державної архівної служби України на 2018 рік стосовно цифровізації усіх процесів архівної справи та діловодства.

 • З 18 по 22 червня 2018 року проводяться чергові міжнародні науково-практичні заходи із серії «Оцифроване надбання: консолідація, інтеграція, креативність» (м. Одеса). НДІ мікрографії є одним з постійних та активних учасників цих заходів.

 • 29 травня - 1 червня 2018 року в Астрономічній обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна конференція «Astronomy and Space Physics». Під час роботи секції «Astrometry and Small Bodies of the Solar System» зроблено співдоповідь «Дослідження можливості підвищення точності обробки астрофотоматеріалу шляхом оцифрування безконтактним способом з використанням цифрової дзеркальної фотокамери» (автори – Бабенко В. В., Казанцева Л. В., Савич А. В., Тімров О. О.).

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018