• 9 лютого 2018 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Державного архіву Харківської області, в якому взяв участь науковий співробітник НДІ мікрографії Бабенко В. В.

 • У січні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 171 «Управління документообігом», ISO/TC  292 «Безпека» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 10 січня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому були розглянуті питання:

  1. Про результати виконання Тематичного плану прикладних досліджень та дослідно-конструкторських (технологічних) робіт НДІ мікрографії на 2017 рік.
  2. Про визначення Переліку особливо важливих робіт за Тематичним планом прикладних досліджень та дослідно-конструкторських (технологічних) робіт НДІ мікрографії на 2018 рік.
 • 22 грудня 2017 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому відбулися вибори голови Науково-технічної ради НДІ мікрографії, його заступника та секретаря.

 • Шановні колеги! Прийміть наші щирі вітання з нагоди ювілею створення технічного комітету стандартизації України «Страховий фонд документації» (ТК 40)!

  14 грудня 2017 року виповнюється 25 років від дня створення ТК 40!

  Дякуємо за Вашу участь та допомогу у вирішенні задач національної стандартизації, виконання яких сприятиме розвитку України! Сподіваємось на подальше плідне та ефективне співробітництво!

 • 12 грудня 2017 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому було розглянуто питання: "Про результати роботи з розроблення методу та технології створення зображень у цифровому вигляді, що містять інформацію про культурні цінності, для формування, ведення і використання страхового фонду документації України".

 • 7-8 грудня 2017 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Архіви в сучасному світі: виклики та завдання» (м. Київ).

 • У листопаді 2017 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація», ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 30 листопада 2017 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому було розглянуто питання: "Про ухвалення результатів проведення атестації наукових працівників НДІ мікрографії за 2017 рік".

 • 21-22 листопада 2017 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі V Міжнародного науково-практичного семінару «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація» (далі – Семінар), який проводився у м. Києві на базі Державного політехнічного музею при КПІ імені Ігоря Сікорського (проспект Перемоги, 37, корпус 6).

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018