• 9-12 жовтня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/пожтех - 2018» (далі – Форум), яка відбулася на базі ТОВ «Міжнародний виставковий центр», м. Київ, Броварський просп., 15.

 • У вересні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 292 «Безпека» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 25 вересня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання: "Про розгляд проекту Тематичного плану прикладних досліджень та дослідно-конструкторських (технологічних) робіт НДІ мікрографії на 2019 рік."

 • 6 вересня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про розгляд оригінал-макета номеру журналу «СФД (Страховий фонд документації)» № 2 (25) 2018.
  2. Про вибори заступника голови Науково-технічної ради НДІ мікрографії.
 • У липні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 46 «Інформація та документація» та в галузі стандартизації провів онлайн-голосування одного проекту міжнародного стандарту на зазначеній стадії розроблення:

 • 14 серпня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому було прийнято рішення про схвалення проекту Положення про Науково-методичний центр страхового фонду документації.

 • На сторінці «Методичні матеріали» розміщено Пропозиції щодо знімання культурних цінностей у місцях їх зберігання та використання відповідного фотографічного устатковання й оптичних пристроїв під час знімання. Запрошуємо до обговорення пропозицій та очікуємо на відгуки всіх не байдужих до збереження культурних цінностей. Відгуки надсилати на адресу НДІ мікрографії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 • 17 липня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради НДІ мікрографії, на якому розглянуто такі питання:

  1. Про хід роботи з розроблення методу та технології створення зображень у цифровому вигляді, що містять інформацію про культурні цінності, для формування, ведення і використання страхового фонду документації України.
  2. Про результат роботи з дослідження процесів науково-організаційної діяльності у сфері страхового фонду документації на відповідність змінам чинного законодавства.
 • 12 липня 2018 року відбулось засідання Науково-технічної ради НДІ мікрографії, на якому розглянуто такі питання:

  1. Про розгляд Положення про Науково-методичний центр страхового фонду документації.
  2. Про результат роботи з дослідження методів і правил створення оригіналів документів для встановлення правил готування документації на промислову продукцію для формування страхового фонду документації.
 • У червні 2018 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація», ISO/TC 292 «Безпека» та в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018