НДІ мікрографії

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Відділ дослідженнь, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД

 

kozyrev
Завідувач відділу - Козирев Василь Михайлович

Відділ проводить дослідження нових матеріалів, розробляє перспективні та удосконалює традиційні технології виготовлення та зберігання документів СФД, а також відтворення копій з документів СФД з використанням новітнього устатковання. 

Коло наукових інтересів відділу поширюється на сучасні технології довгострокового зберігання інформації, серед яких - формування СФД на електронних носіях інформації та розроблення технології отримання зображення документації за допомогою цифрової фототехніки. 

Відділ розробляє нормативні документи галузевого та державного рівнів, які стосуються нормування операцій технологічних процесів у частині витрат матеріалів та трудомісткості робіт.


Відділом розроблено низку основних технологій:

  • виготовлення мікрофільмів страхового фонду;
  • відтворення повнорозмірних паперових копій з мікрофільмів;
  • забезпечення користувачів документами СФД у електронному вигляді;
  • зберігання мікрофільмів;
  • зйомка документації за допомогою цифрового устатковання тощо.

 

 

 

Послуги

 

 

 

Також відділом розроблена технологія виготовлення безкислотного картону та отримано деклараційний патент на склад цього картону.
Патент на корисну модель №94704Опис до патенту на корисну модель №94704

А також отримано охоронні документи за результатами інших наукових робіт:

 


 

05.04.2016
В відділі 11 проведено науковий семінар щодо напрямів наукових досліджень, які забезпечать довгострокове зберігання копій документів у страховому фонді документації України. Актуальні проблеми довгострокового зберігання документації у СФД України оприлюднені в журналі «Data recording, storage & processing» Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України.


06.09.2016
depart11-05042016

Проведено науковий семінар щодо перспектив створення корпоративної інформаційної системи для потреб СФД та архівів України.
Базуючись на результатах обговорення, підготовлено доповіді на V Міжнародний Форум «Проблеми інноваційного розвитку та інформаційного суспільства» для оприлюднення дискусії з вищезазначеного питання.


 

 

 

Завідувач відділу - Козирев Василь Михайлович.

 

Назад