НДІ мікрографії

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

МНС України: сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії (II)

ІІ Науково-технічна конференція "МНС України: сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії", проведена 04 – 05 червня 2009 року на базі НДІ мікрографії.

На конференцію було подано 57 тез виступів від 103 авторів, які представляли Харківський, Донецький, Хмельницький та Київський регіони, 10 вищих навчальних закладів, 2 науково-дослідних інститути. У розгляді питань конференції взяли участь 6 докторів наук та 47 кандидатів наук. До розгляду питань конференції також залучались представники Головного управління МНС України в Харківській області, Головного управління з НС Харківської обласної державної адміністрації, оперативно-рятувальної служби м. Харкова, Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України та інші.
При проведенні конференції вперше було опрацьовано питання проведення відеоконференції з використанням мережі Інтернет. Був налагоджений відеозв’язок між Державним департаментом СФД та НДІ мікрографії. У режимі "on-line" відпрацьовувались питання заслуховування доповідачів та ведення прямого діалогу.