www.itnews.com.ua - Новости Информационных Технологий, Новости ИТ

  1. Для медичних закладів в Києві та Одесі передано необхідне обладнання, придбане в рамках проєкту "Дитяча надія" – спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від Української Біржі Благодійності.
  2. Об этом сообщил глава МИД Украины Дмитрий Кулеба. По его словам, первые заведения вновь откроются в Киеве, а затем - в западной части страны.
  3. Турецька компанія Baykar має намір збудувати в Україні не просто завод із виробництва ударних безпілотників Bayraktar TB2
  4. До 15 вересня українці можуть скористатися можливістю передплати понад 80 акційних видань на 2023 рік дочасно, за надзвичайно привабливими цінами та знижками.
  5. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.
  6. Перед вибухами там розміщувалася авіатехніка РФ вартістю $650 млн – $850 млн. За попередніми даними, було знищено вісім Су-27, чотири Су-30СМ, п’ять Су-24.
  7. Норвегія позитивно ставиться до британської ініціативи тренувати українських військових у Великій Британії.
  8. Получить доступ к личному кабинету с сохранением истории рейсов и данных пассажиров для быстрых повторных заказов.
  9. Заощаджуйте 2000 грн на покупці станції RIVER та укомплектовуйте станцію додатковою батареєю EcoFlow Extra Battery зі знижкою 500 грн.
  10. Це сумарний показник по всіх областях, крім Херсонської, в якій Укрпошта з 1 липня тимчасово припинила роботу, та Луганської, де через окупацію Укрпошта тимчасово не може надавати послуги.
Научно-исследовательский, проектно-конструкторский и технологический институт микрографии
Copyright © 2018