www.itnews.com.ua - Новости Информационных Технологий, Новости ИТ

  1. Возможности современных телевизоров выходят далеко за границы обычного просмотра ТВ-каналов.
  2. Після деокупації Харківської області та розмінування ділянок lifecell відновлює пошкоджену внаслідок бойових дій та обстрілів інфраструктуру.
  3. Не всегда есть возможность использовать полноразмерную варочную поверхность с 4 конфорками, особенно когда речь идет о квартирах-студиях и небольших помещениях.
  4. Геймерская акустика — это не просто звуковое устройство, а важный элемент оформления игрового места.
  5. Мобільний оператор lifecell першим з українських мобільних операторів запускає RCS-розсилки для бізнесу через платформу Omnicell.
  6. Програмісти та інженери працювали над новітніми рішеннями для оборонки та військ. Понад 50 команд невпинно працювали та представили свої розробки у 4 категоріях.
  7. Чтобы постоянно держаться на плаву в поисковом рейтинге, желательно использование SEO в сочетании с прокси-серверами.
  8. З 26 вересня відновили роботу чотири стаціонарні відділення Укрпошти в Балаклії, Вербівці та Пришибі Ізюмського району Харківської області.
  9. Нині особливо актуальним є сервіси та застосунки, що дозволяють подбати про безпеку близьких людей. Один із таких сервісів – "Мобільна безпека" від Київстар.
  10. Усі зразки збитих БпЛА Shahed-136, які росіяни маркують як "Герань-2", вивчають українські фахівці, щоб розробити максимально ефективну систему оборони.
Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018