www.itnews.com.ua - Новости Информационных Технологий, Новости ИТ

  1. Більшість київських ТЦК мають лише 8 приймальних годин на тиждень. Без відповідних змін ТЦК імовірно, не встигнуть оновити дані всіх чоловіків за 60 днів.
  2. Израиль рассматривал вариант более обширной бомбардировки военных объектов в Иране, в том числе вблизи Тегерана, пишет The New York Times, со ссылкой на высокопоставленных израильских чиновников.
  3. Ми перебуваємо на етапі створення власної системи ППО. Багато країн використовують Patriot, і у США є значні ресурси в цій галузі.
  4. У квітні переробка на російських НПЗ в середньому становила близько 5,23 млн барелів на добу, що є майже найнижчим рівнем з травня минулого року.
  5. Вживані смартфони пропонують вигідну альтернативу новим моделям, особливо коли йдеться про висококласні пристрої, такі як iPhone.
  6. Министр культуры Казахстана Балаева сообщила, что рассматривается вопрос блокировки платформы TikTok в стране из-за роста противоправного контента.
  7. У першому кварталі 2024 року українці придбали понад 2800 нових авто преміум сегменту.
  8. Раньше они стремились уехать на работу в Великобританию. А теперь — в Норвегию.
  9. За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні о 13 годині завершилася акція протесту польських фермерів перед пунктом пропуску "Дорогуськ – Ягодин", яка тривала з 9 лютого.
  10. Він отримав агреман від британського уряду на своє призначення послом у Лондоні.
Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018