• 12 липня 2019 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результати виконання робіт по розробленню перших редакцій проектів змін до стандартів за темами 1.1 «Розроблення автоматизованих цифрових технологій для технологічних операцій контролю та підготовки до мікрофільмування цифрових зображень документів страхового фонду документації України» та 1.2 «Розроблення методу та технології створення зображень у цифровому вигляді, що містять інформацію про культурні цінності, для формування, ведення і використання страхового фонду документації України.
 • 01 липня 2019 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про стан планування наукових робіт, виконання яких заплановано на 2020 рік відділом досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД щодо дослідження методів контролю читаності і роздільної здатності мікрозображення у мікрофільмах страхового фонду документації та вдосконалення порядку використання тест-оригіналу.
  2. Про стан планування наукових робіт, виконання яких заплановано на 2020 рік відділом досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД щодо дослідження технологічного забезпечення відтворення повнорозмірних паперових та електронних копій з мікрофільмів страхового фонду документації.
 • У червні 2019 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 42 «Фотографія» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 25 червня 2019 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про стан планування наукових робіт, виконання яких заплановано на 2020 рік відділом досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД щодо дослідження чинних типових технологічних процесів виготовлення мікрофільмів страхового фонду документації.
  2. Про стан планування наукових робіт, виконання яких заплановано на 2020 рік відділом досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД щодо дослідження методів антигрибкового захисту мікрофільмів та визначення необхідності проведення фунгіцидного обробляння негативних та позитивних мікрофільмів.
 • 20 червня 2019 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь в організації та роботі Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства (до 50-річчя ЦДНТА України)», який проводився у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

 • 13 червня 2019 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про хід робіт з розроблення автоматизованих цифрових технологій для технологічних операцій контролю та підготовки до мікрофільмування цифрових зображень документів страхового фонду документації України.
 • У травні 2019 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування трьох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • Згідно з рішенням науково-технічної ради НДІ мікрографії № 6/2 від 22.05.2019 визнано Бабенка В. В. переможцем конкурсу на заміщення посади заступника завідувача відділу досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД.

 • 22 травня 2019 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результат роботи з дослідження видів документації у сферах розроблення і впровадження промислової продукції, проектування, спорудження, введення в експлуатацію та відновлення об’єктів будівництва різного функціонального призначення та встановлення вимог щодо її комплектності для створення страхового фонду документації.
  2. Про затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантної посади заступника завідувача відділу досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування страхового фонду документації.
 • 16 – 17 травня 2019 рокув НДІ мікрографії (м. Харків) відбулась XII Науково-технічна конференція «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії».

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018