• Практичний досвід та реалізація наукових досліджень Науково-дослідного, проектно-конструкторського та технологічного інституту мікрографії за напрямом цифровізації

   

  В умовах глобального розвитку цифрової інфраструктури та з метою практичної реалізації державної політики України з питань розвитку цифрової економіки та суспільства в Науково-дослідному, проектно-конструкторському та технологічному інституті мікрографії (м. Харків) проводяться наукові дослідження за напрямом впровадження цифрових технологій при розробленні нових та модернізації існуючих технологічних процесів забезпечення робіт із формування, ведення і використання страхового фонду документації України.

  Результати наукових досліджень за напрямом цифровізації дозволили створити науково-методичну та технологічну базу для розроблення комплексу нормативної документації із забезпечення виготовлення мікрофільмів страхового фонду документації з використанням цифрових технологій, інструментів розвитку цифрових інфраструктур та виконати такі проєкти з цифровізації:

 • 19 червня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результати роботи з розроблення рекомендацій щодо антигрибкового обробляння мікрофільмів страхового фонду документації.
 • У травні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 15 травня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результати роботи з розроблення рекомендацій щодо доцільності використання тест-оригіналу для контролю якості мікрофільмів страхового фонду документації України.
 • У квітні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 46 «Інформація та документація» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У березні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 16 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про розгляд пропозицій відділу 13 для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок НДІ мікрографії, що належить до сфери управління Укрдержархіву, на 2021 рік.
  2. Про розгляд пропозицій відділу 11 для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок НДІ мікрографії, що належить до сфери управління Укрдержархіву, на 2021 рік.
 • 31 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту...

 • У конкурсі на замещення вакантної посади завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії прийняли участь два кандидати:

  • Шульгін Юрій Вітальйович;
  • Савич Андрій Валентинович.

  Вибір кандидата проводився таємним голосуванням. Переможцем конкурсу на замещення вакантної посади завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії визнано: Савича Андрія Валентиновича.

 • Від кандидатів на заміщення вакантної посади заступника завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД заяв не поступило.

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018