• У листопаді 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом стандартизації ISO/TC 46 «Інформація та документація» провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 04 листопада 2021 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про схвалення розподілу відповідальних виконавців та керівників наукових тем згідно з проєктом Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері страхового фонду документації у 2022 році.
  2. Про результати роботи з досліджень матеріалів міжнародних стандартів для встановлення відповідності науково-технічної продукції страхового фонду документації вимогам міжнародної та європейської систем технічного регулювання та розроблення рекомендацій щодо впровадження результатів досліджень.
 • У жовтні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами стандартизації ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 46 «Інформація та документація» провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 7 жовтня 2021 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результати роботи з дослідження процесу перенесення інформації з документації в електронному вигляді на мікроплівку з використанням проєкційної системи на основі електронного монітора для розробки нової технології створення мікрофільму.
  2. Про результати роботи з теоретичних та експериментальних досліджень встановлення порядку конвертації та доопрацювання документації, що надається в електронному вигляді, до знімання мікрофільмів на КОМ-системі.
  3. Про результати роботи з розроблення змін до технологічного процесу відтворення на паперових носіях кольорової проектної документації для будівництва, з мікрофільмів страхового фонду документації, що виконана методами автоматизованого проектування.
 • У вересні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами стандартизації ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У серпні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами стандартизації ISO/TC 171 «Управління документообігом» та ISO/TC 292 «Безпека» провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У липні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами стандартизації ISO/TC 171 «Управління документообігом» та ISO/TC 292 «Безпека» провів онлайн-голосування трьох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У червні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 1

  Шановні колеги!
  Від імені колективу Науково-дослідного,
  проектно-конструкторського та технологічного
  інституту мікрографії та від себе особисто сердечно вітаю вас
  із нагоди загальнодержавного свята -
  Дня Конституції України!

  У цей урочистий день будемо вірити у реальне
  втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту
  наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

  Бажаємо всім міцного здоров’я та творчої наснаги,
  подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради
  світлого майбутнього України.

  Нехай мир і взаєморозуміння сприяють
  подальшій розбудові нашої державності,
  становленню достатку в кожній сім’ї.

  З повагою
  Директор НДІ мікрографії Ігор КРИВУЛЬКІН

 • Постійна робоча група Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій 14 червня 2021 року провела онлайн заслуховування та оцінювання звітів про використання бюджетних коштів на наукову і науково-технічну діяльність у 2020 році головних розпорядників бюджетних коштів. Результати діяльності НДІ мікрографії представив у вигляді презентації та доповіді заступник директора Юревич Євген Володимирович, наголосивши на основних досягненнях та проблемних питаннях наукового супроводу виробничої діяльності в державній системі СФД.

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018