• У жовтні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування трьох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 28 – 30 жовтня 2020 року у м. Харкові проходила ΧΧVIII Міжнародна науково-практична конференція (MicroCAD-2020) Національного технічного університету «ХПІ».

   

 • 29 – 30 жовтня 2020 року в НДІ мікрографії (м. Харків) відбулась XIII Науково-технічна конференція «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії».

   

 • Міністерство цифрової трансформації України запустило портал "Гід з державних послуг" https://guide.diia.gov.ua з інформацією про всі державні послуги.

 • Голові та членам ТК 40 «Страховий фонд документації» оголошено подяку від

  Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»

 • Шановні колеги!

  Щиро вітаємо вас зі святом – Днем працівників стандартизації

  та метрології України!

 • Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії та Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту уклали Угоду про співпрацю та взаємодію.

 • 07 жовтня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про схвалення розподілу відповідальних виконавців та керівників наукових тем згідно з проєктом Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері страхового фонду документації у 2021 році.
  2. Про результат роботи з дослідження класифікаційних видів об’єктів культурної спадщини, визначених Законом України «Про охорону культурної спадщини», для встановлення загальних технічних вимог до документації на об’єкти культурної спадщини, на які створюється страховий фонд документації.
 • У вересні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація», ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування трьох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У серпні 2020 року НДІ мікрографії, який здійснює функції секретаріату Технічного комітету стандартизації «Страховий фонд документації» (ТК 40), у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018