• 11 вересня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результат роботи з дослідження об’єктів критичної інфраструктури для визначення порядку створення та формування страхового фонду документації на них.
 • 03 вересня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про розгляд оригінал-макета номера журналу «СФД (Страховий фонд документації)» № 2 (29) 2020.
 • У липні 2020 року У Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія», ISO/TC 46 «Інформація та документація» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 06 серпня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результати досліджень технології відтворення копій документів страхового фонду документації для забезпечення користувачів копіями документів страхового фонду документації.
 • 21 липня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результати роботи з дослідження методів антигрибкового захисту мікрофільмів та визначення необхідності проведення фунгіцидного обробляння негативних та позитивних мікрофільмів у сучасних технологічних умовах.
 • У У червні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов в рамках робочого візиту до Харкова відвідав НДІ мікрографії.

   

 • Практичний досвід та реалізація наукових досліджень Науково-дослідного, проектно-конструкторського та технологічного інституту мікрографії за напрямом цифровізації

   

  В умовах глобального розвитку цифрової інфраструктури та з метою практичної реалізації державної політики України з питань розвитку цифрової економіки та суспільства в Науково-дослідному, проектно-конструкторському та технологічному інституті мікрографії (м. Харків) проводяться наукові дослідження за напрямом впровадження цифрових технологій при розробленні нових та модернізації існуючих технологічних процесів забезпечення робіт із формування, ведення і використання страхового фонду документації України.

  Результати наукових досліджень за напрямом цифровізації дозволили створити науково-методичну та технологічну базу для розроблення комплексу нормативної документації із забезпечення виготовлення мікрофільмів страхового фонду документації з використанням цифрових технологій, інструментів розвитку цифрових інфраструктур та виконати такі проєкти з цифровізації:

 • 19 червня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результати роботи з розроблення рекомендацій щодо антигрибкового обробляння мікрофільмів страхового фонду документації.
 • У травні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018