• 16 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про розгляд пропозицій відділу 13 для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок НДІ мікрографії, що належить до сфери управління Укрдержархіву, на 2021 рік.
  2. Про розгляд пропозицій відділу 11 для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок НДІ мікрографії, що належить до сфери управління Укрдержархіву, на 2021 рік.
 • У конкурсі на замещення вакантної посади завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії прийняли участь два кандидати:

  • Шульгін Юрій Вітальйович;
  • Савич Андрій Валентинович.

  Вибір кандидата проводився таємним голосуванням. Переможцем конкурсу на замещення вакантної посади завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії визнано: Савича Андрія Валентиновича.

 • Від кандидатів на заміщення вакантної посади заступника завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД заяв не поступило.

 • 6 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантної наукової посади завідувача відділу досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії.
 • За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади переможцем визнана: Клименко Наталія Миколаївна.

 • За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади переможцем визнана: Юрчик Юлія Олексіївна.

 • У лютому 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 46 «Інформація та документація» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 27 лютого 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантної посади провідного інженера-технолога відділу досліджень, розробки нормативних документів СФД та міжнародного співробітництва у галузі стандартизації.
  2. Про затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантної посади провідного інженера-програміста відділу досліджень, розробки нових інформаційних технологій, комп’ютерних систем та ведення державних реєстрів.
 • У січні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 46 «Інформація та документація» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування одного проекту міжнародного стандарту на зазначеній стадії розроблення:

 • У відповідності до Угоди про науково-технічне співробітництво між НУЦЗУ та НДІ мікрографії з 2 по 17 січня 2020 року на базі Науково-методичного центру інституту проведено ознайомчу практику одинадцяти ад’юнктів НУЦЗУ на посаді наукового співробітника відділу НДІ мікрографії.

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018