• 1

 • 13 травня 2021 року, у рамках ΧΧIΧ Міжнародної науково-практичної конференції (MicroCAD-2021) Національного технічного університету «ХПІ», на базі НДІ мікрографії в онлайн режимі відбулася робота секції № 22 «Страховий фонд документації: актуальні проблеми та методи обробки і зберігання інформації».

 • 13 – 14 травня 2021 року в НДІ мікрографії (м. Харків) відбулася XIV Науково-технічна конференція «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії».

 • Колектив Науково-дослідного, проектно-конструкторського та технологічного інституту мікрографії висловлює глибоке співчуття з приводу смерті директора Західного регіонального центру страхового фонду документації НІКІФОРОВА ЮРІЯ ПАВЛОВИЧА!
  Світла пам'ять про професіонала своєї справи назавжди залишиться в наших серцях.
  Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати.

  1
 • У квітні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У березні 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 17 березня 2021 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

 • У лютому 2021 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародними технічними комітетами ISO/TC 46 «Інформація та документація» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проектів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У лютому 2021 року Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» видав патент № 145995 на корисну модель «Спосіб збереження інформації про кольори та відтінки на чорно-білій мікрографічній фотоплівці».

 • У лютому 2021 року співробітники відділу досліджень, розробки та удосконалення технологій формування СФД прийняли участь у VІ міжнародній науково-практичної конференції «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT», м. Київ з доповіддю «Контроль якості мікрофільмів з оптично зчитуваними цифровими кодами». Автори: Тімров О.О., Ткаченко В. П., Надточій І.І., Дубина О. М.

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018