• 15 травня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результати роботи з розроблення рекомендацій щодо доцільності використання тест-оригіналу для контролю якості мікрофільмів страхового фонду документації України.
 • У квітні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічним комітетом ISO/TC 46 «Інформація та документація» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • У березні 2020 року Технічний комітет стандартизації ТК 40 «Страховий фонд документації» у рамках міжнародного співробітництва з міжнародним технічними комітетами ISO/TC 42 «Фотографія» та ISO/TC 171 «Управління документообігом» в галузі стандартизації провів онлайн-голосування двох проєктів міжнародних стандартів на зазначених стадіях розроблення:

 • 16 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про розгляд пропозицій відділу 13 для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок НДІ мікрографії, що належить до сфери управління Укрдержархіву, на 2021 рік.
  2. Про розгляд пропозицій відділу 11 для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок НДІ мікрографії, що належить до сфери управління Укрдержархіву, на 2021 рік.
 • 31 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту...

 • У конкурсі на замещення вакантної посади завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії прийняли участь два кандидати:

  • Шульгін Юрій Вітальйович;
  • Савич Андрій Валентинович.

  Вибір кандидата проводився таємним голосуванням. Переможцем конкурсу на замещення вакантної посади завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії визнано: Савича Андрія Валентиновича.

 • Від кандидатів на заміщення вакантної посади заступника завідувача відділу розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД заяв не поступило.

 • 6 березня 2020 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантної наукової посади завідувача відділу досліджень, розробки перспективних та удосконалення традиційних технологій формування СФД НДІ мікрографії.
 • За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади переможцем визнана: Клименко Наталія Миколаївна.

 • За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади переможцем визнана: Юрчик Юлія Олексіївна.

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018