• 11 січня 2024 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про визначення Переліку особливо важливих робіт за Тематичним планом замовлення на виконання наукових (науково-технічних) робіт у сфері страхового фонду документації у 2024 році.
 • 05 січня 2024 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про результати виконання Тематичного плану замовлення на виконання наукових (науково-технічних) робіт у сфері страхового фонду документації у 2023 році
 • 02 січня 2023 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про розгляд Замовлень на виконання наукових (науково-технічних) робіт для формування проєкту Тематичного плану замовлення на виконання наукових (науково-технічних робіт) у сфері страхового фонду документації у 2024 році.
 • 20 грудня 2023 року відбулось засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуто питання:

  1. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад НДІ мікрографії.
 • 15 грудня 2023 року відбулося засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результати роботи з дослідження матеріалів міжнародних стандартів і доступного міжнародного та національного досвіду застосування технічних регламентів й розроблення рекомендацій щодо впровадження результатів досліджень для підвищення рівня науково-технічної продукції і можливості застосування аналогів міжнародної, європейської та національної систем технічного регулювання в діяльність державної системи страхового фонду документації.
 • 08 грудня 2023 року відбулося засідання Науково-технічної ради інституту, на якому розглянуті питання:

  1. Про результати роботи з дослідження перспектив розвитку виробництва Обласного архіву будівельної документації.
  2. Про результати роботи з дослідження проблемних питань документування комп’ютерних програм, що розробляються у сфері державної системи страхового фонду документації.
 • 4-6 грудня 2023 року співробітники НДІ мікрографії прийняли участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Modern problems of science, education and society» Київ, Україна. Надано тези до секції «Технічні науки»

 • 4-6 грудня 2023 року співробітники НДІ мікрографії прийняли участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Youth, education and science through today’s challenges» Бордо, Франція. Надано тези до секції «Технічні науки»

 • 1-3 грудня 2023 року співробітники НДІ мікрографії прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Global science: prospects and innovations» Ліверпуль, Великобританія. Надано тези до секції «Технічні науки»

 • 27-29 листопада 2023 року співробітники НДІ мікрографії прийняли участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «The latest information and communication technologies in education» Флоренція, Італія. Надано тези до секції «Технічні науки»

Перейти до повного переліку актуальних новин

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018