• У відповідності до Угоди про науково-технічне співробітництво між НУЦЗУ та НДІ мікрографії з 2 по 17 січня 2020 року на базі Науково-методичного центру інституту проведено ознайомчу практику одинадцяти ад’юнктів НУЦЗУ на посаді наукового співробітника відділу НДІ мікрографії.

 • 13 грудня 2019 року в Державному архіві Харківської області відбулося засідання науково-методичної ради, в якому взяв участь молодший науковий співробітник НДІ мікрографії Савич А. В.

 • 8 – 11 жовтня 2019 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі ХVIІІ Міжнародної спеціалізованої виставці «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ – 2019» (далі - Виставка), яка проводилася у місті Києві на території Міжнародного виставкового центру (за адресою: Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

 • 6 вересня 2019 року в Державному архіві Харківської області відбулося засідання науково-методичної ради, в якому взяв участь молодший науковий співробітник НДІ мікрографії Савич А. В.

 • 20 червня 2019 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь в організації та роботі Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства (до 50-річчя ЦДНТА України)», який проводився у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

 • 16 – 17 травня 2019 рокув НДІ мікрографії (м. Харків) відбулась XII Науково-технічна конференція «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії».

 • 15 – 17 травня 2019 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі ΧΧVII Міжнародної науково-практичної конференції (MicroCAD-2019) Національного технічного університету «ХПІ».

 • 29 березня 2019 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі науково-практичного семінару - Х  Луньовські читання «Музей в епоху глобальних трансформацій: проблеми і перспективи», який відбувся в Національному університеті імені В. Н. Каразіна, м. Харків.

 • 21 лютого 2019 року представники НДІ мікрографії взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація», який відбувся в м. Харкові у Національному університеті цивільного захисту України.

 • 9-12 жовтня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/пожтех - 2018» (далі – Форум), яка відбулася на базі ТОВ «Міжнародний виставковий центр», м. Київ, Броварський просп., 15.

 • з 21 по 23 червня 2018 року у м. Харкові було проведено Міжнародний круглий стіл «Проблеми інформатизації: процеси цифровізації (теорія і практика)» на виконання пріоритету № 1 Державної архівної служби України на 2018 рік стосовно цифровізації усіх процесів архівної справи та діловодства.

 • З 18 по 22 червня 2018 року проводяться чергові міжнародні науково-практичні заходи із серії «Оцифроване надбання: консолідація, інтеграція, креативність» (м. Одеса). НДІ мікрографії є одним з постійних та активних учасників цих заходів.

 • 29 травня - 1 червня 2018 року в Астрономічній обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна конференція «Astronomy and Space Physics». Під час роботи секції «Astrometry and Small Bodies of the Solar System» зроблено співдоповідь «Дослідження можливості підвищення точності обробки астрофотоматеріалу шляхом оцифрування безконтактним способом з використанням цифрової дзеркальної фотокамери» (автори – Бабенко В. В., Казанцева Л. В., Савич А. В., Тімров О. О.).

 • 18 травня 2018 року в Державному меморіальному музеї М. Грушевського (м. Львів) у рамках святкування 20-річного ювілею музею відбувся «Форум музейних інновацій». На форумі обговорювалася тема «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі». Учасники ознайомилися з інформаційними і візуальними технологіями, застосуванням їх у музейній практиці, створенням цифрового музейного контенту та застосуванням програмних і технічних рішень до нових технологій інтерактивної музейної комунікації.

 • 17-18 травня 2018 року в НДІ мікрографії (м. Харків) відбулась XI Науково-технічна конференція «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії». На конференцію подано тези 29 доповідей. У роботі конференції взяли участь 54 учасники. У розгляді питань взяли участь 4 доктори наук та 10 кандидатів наук.

 • 17 травня 2018 року на базі НДІ мікрографії відбулась робота секції № 22 «Страховий фонд документації: актуальні проблеми та методи обробки і зберігання інформації» ΧΧVI Міжнародної науково-практичної конференції (MicroCAD-2018) Національного технічного університету «ХПІ». Метою роботи секції № 22 було визначення та обговорення проблем архівної справи та страхового фонду документації, перспектив розвитку та взаємодії у використанні сучасних інформаційних технологій, подальшого розвитку і використання інформаційної бази та розробок державної системи страхового фонду документації.

 • 11 травня 2018 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Державного архіву Харківської області, на якому, зокрема, відбулися взаємні консультації з приводу проекту «Інструкції з електронного копіювання документів».

 • 28-29 березня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». У форумі взяли участь майже 500 молодих науковців з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Польщі, Казахстану, Латвії, Німеччини та вищих навчальних закладів багатьох регіонів України.

 • 22 березня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі круглого столу на тему «Паспортизація об’єктів критичної інфраструктури: формування системи аналізу інформації», який був організований спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень, Державною архівною службою України та Науково-дослідним, проектно-конструкторським та технологічним інститутом мікрографії.

 • 9 лютого 2018 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Державного архіву Харківської області, в якому взяв участь науковий співробітник НДІ мікрографії Бабенко В. В.

 • 7-8 грудня 2017 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Архіви в сучасному світі: виклики та завдання» (м. Київ).

 • 21-22 листопада 2017 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі V Міжнародного науково-практичного семінару «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація» (далі – Семінар), який проводився у м. Києві на базі Державного політехнічного музею при КПІ імені Ігоря Сікорського (проспект Перемоги, 37, корпус 6).

 • 10-13 жовтня 2017 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь у роботі ХVІ Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту / ПожТех – 2017» (далі – Форум), який був проведений у місті Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна»).

 • 29 вересня 2017 року фахівці відділу розробки перспективних і удосконалення традиційних технологій формування СФД Бабенко В. В., Савич А. В., Надточій І. І., Тімров О. О. взяли участь у засіданні круглого столу за темою «Архівна справа на Харківщині: історія та сучасність», яке відбулося в Державному архіві Харківської області.

 • У червні 2017 року в місті Одеса фахівці НДІ мікрографії Бабенко Володимир Володимирович та Подорожний Вячеслав Іванович взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції із серії «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація»

Науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут мікрографії
Copyright © 2018