29 вересня 2017 року фахівці відділу розробки перспективних і удосконалення традиційних технологій формування СФД Бабенко В. В., Савич А. В., Надточій І. І., Тімров О. О. взяли участь у засіданні круглого столу за темою «Архівна справа на Харківщині: історія та сучасність», яке відбулося в Державному архіві Харківської області.
На цьому засіданні фахівці відділу виступили з доповіддю та обговорили питання щодо науково-технічних аспектів довгострокового зберігання інформації архівних документів як культурних цінностей.
![1 1](/images/materials/news/2017/seminars/09-29-archive-affair-of-kharkiv-history-and-modernity/1.jpg)
![2 2](/images/materials/news/2017/seminars/09-29-archive-affair-of-kharkiv-history-and-modernity/2.jpg)
![3 3](/images/materials/news/2017/seminars/09-29-archive-affair-of-kharkiv-history-and-modernity/3.jpg)
![4 4](/images/materials/news/2017/seminars/09-29-archive-affair-of-kharkiv-history-and-modernity/4.jpg)