13 грудня 2019 року в Державному архіві Харківської області відбулося засідання науково-методичної ради, в якому взяв участь молодший науковий співробітник НДІ мікрографії Савич А. В.
На засіданні було розглянуто питання щодо планування роботи науково-методичної ради, результатів упровадження в роботу архіву «Інструкції з електронного копіювання документів», стану підготовки збірника архівних документів «Поляки на Харківщині» та схвалено рукопис об’єднаного видання науково-інформаційного вісника «Харківський архівіст» за 2018-2019 роки.
Фото з засідання:
![1 1](/images/materials/news/2019/seminars/2019-12-13/001.jpg)
![2 1](/images/materials/news/2019/seminars/2019-12-13/002.jpg)
![3 1](/images/materials/news/2019/seminars/2019-12-13/003.jpg)