28-29 березня 2018 року фахівці НДІ мікрографії взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». У форумі взяли участь майже 500 молодих науковців з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Польщі, Казахстану, Латвії, Німеччини та вищих навчальних закладів багатьох регіонів України.
Вітав присутніх проректор з наукової роботи університету полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов.
У ході наукового форуму учасники ухвалили резолюцію.
Одночасно взято участь у роботі Галузевих конкурсних комісій ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року з дисциплін «Пожежна безпека» та «Цивільний захист» на яку до Харкова з’їхалися майже 70 учасників з різних регіонів нашої держави.
Детальніше на сайті Національного університету цивільного захисту України:
![1 1](/images/materials/news/2018/seminars/03-29-problems-and-perspectives-of-providing-civil-protection/1.jpg)
![2 2](/images/materials/news/2018/seminars/03-29-problems-and-perspectives-of-providing-civil-protection/2.jpg)
![3 3](/images/materials/news/2018/seminars/03-29-problems-and-perspectives-of-providing-civil-protection/3.jpg)
![4 4](/images/materials/news/2018/seminars/03-29-problems-and-perspectives-of-providing-civil-protection/4.jpg)
![5 5](/images/materials/news/2018/seminars/03-29-problems-and-perspectives-of-providing-civil-protection/5.jpg)